מדיניות פרטיות 2017-02-22T15:07:41+00:00

מדיניות פרטיות

חברת Elin Bianco Israel Ltd./ אלין ביאנקו ישראל בע”מ להלן (” (ELIN BIANCO הכוללת בתוכה חברות המשויכות ל -ELIN BIANCO , מודעת לעובדה שברצונכם לדעת איך מטפלים במידע האישי שאתם מספקים לELIN BIANCO- , כגון שמות, כתובות, מספרי טלפון\פקס או כתובת דואר אלקטרוני וכו’ (להלן: “הנתונים”). בהתאם לכך, פיתחנו מדיניות פרטיות (להלן: “המדיניות”) על מנת להסביר לכם איך אנו משתמשים בנתונים שלכם וכמו כן כדי להציג בפניכם את כל אמצעי הזהירות שאנו משתמשים בהם כדי לאבטח את הנתונים שלכם ולשמור על הסודיות.

בהזמנת המוצרים שלנו ובשימוש בשירותים שלנו, אתם נותנים הסכמה לאיסוף נתונים ושימושים בנתונים המתוארים במדיניות זו, הנתונים לשינוי על ידינו מדי פעם.

אנו שומרים על הזכות לשנות את המדיניות שלנו ומציעים לכם לבחון את המדיניות לעיתים על מנת להיות מודעים לכל שינוי; אנו נפרסם כל מדיניות חדשה באתרי האינטרנט שלנו, ונשנה את התאריך בפסקה האחרונה של אותה מדיניות.
התנאים של מדיניות זו הינם ללא משוא פנים כלפי כל חוזה שאתם עשויים לחתום איתנו בעתיד, ובמקרה כזה תנאי החוזה גוברים על מדיניות זו.

1. התחייבות לפרטיות

ELIN BIANCO אינה אוספת ומעבדת נתונים אלא אם כן קיבלה רשות לעשות זאת מכם. אנו מוודאים שצוות העובדים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה ושל שמירה על סודיות, ובעת עיבוד הנתונים שלכם אנחנו מתחייבים לעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים של אבטחת מידע.

2. כוונת השימוש בנתונים

ELIN BIANCO אוספת ומעבדת נתונים למטרות ספציפיות ומוגבלות בלבד, עליהן נודיע לכם בעת שתבקשו להשתמש בשירות מסוים. לדוגמא, אנו נאסוף ונשתמש בנתונים על מנת לספק לכם מוצרים ושירותים, לחייב אתכם על המוצרים השירותים שתבקשו, לאמת את פרטי האשראי שלכם, לשווק לכם מוצרים ושירותים שאנו מאמינים שתהיו מעוניינים בהם, לעבד בקשות עבודה, לקבל עדכונים וחדשות, או כדי לתקשר עמכם. בנוסף, ביכולתנו להשתמש בנתונים שלכם על מנת להעריך את היעילות של השירותים שאנחנו מספקים למבקרים וללקוחות ולשפרם, למטרות סטטיסטיקה פנימיות, להעריך את תחומי העניין של הלקוחות שלנו, הרגלי הקנייה של הלקוחות ומגמות אחרות, וכדי להחליט על פיתוח מוצרים ואסטרטגיות שיווק בצורה טובה יותר.

במסירת הנתונים שלכם, אתם מביעים הסכמה לשימוש שכזה ELIN BIANCO תחזיק בנתונים שלכם כל עוד יש צורך בו למטרות אלה ולא מעבר לכך ובהתאם לדרישות חוקיות והאתיות לשמירה על מסמכים.
רוב השירותים שלנו לא דורשים הרשמה מכל סוג שהוא, כך שיש באפשרותכם לבקר באתרי האינטרנט, שלנו מבלי שתצטרכו לספר לנו מי אתם. לעומת זאת, חלק מהשירותים עשויים לדרוש הרשמה. כשאתם נרשמים אצלנו, יתכן ותצטרכו למלא מספר שדות (חלקם הכרחיים, חלקם אופציונליים) ולבחור שם משתמש וסיסמא. במצבים כאלה, אם תבחרו למנוע מאיתנו את הנתונים שאנו מבקשים, יתכן ולא תוכלו לגשת לחלקים מסוימים באתרי האינטרנט שלנו ולא נוכל לספק מענה לבקשות שלכם.

3. הסכם סודיות

ELIN BIANCO לעולם לא תמכור, תשכיר, תשתף או תפיץ בדרך כלשהי או תאפשר גישה לנתונים שלכם על ידי צד ג’ שאינו שייך לקבוצת החברות של ELIN BIANCO למעט, אם תידרש לעשות זאת למטרות חוקיות או רגולטוריות. עם זאת, יתכן שנתונים יועברו מדי פעם לגופים צד ג’ הפועלים בשם ELIN BIANCO , למען עיבוד נתונים נוסף בהתאם למטרות לשמן המידע נאסף מלכתחילה. כשהעברת נתונים שכזאת לצד ג’ הכרחית או אפשרית מכל סיבה שהיאELIN BIANCO , תוודא שגופים צד ג’ שכאלה יספקו הגנה באותה רמה ש- ELIN BIANCO מספקת, ותחייב אותם מבחינה חוזית לעבד נתונים שהועברו אך ורק למטרות שאישרתם ועל בסיס סודי ומאובטח.

4. זכות גישה

יש לכם את הזכות לגשת ולעדכן את הנתונים שלכם או לדרוש את מחיקתם. אנו פועלים כדי להבטיח שהנתונים שלכם מעודכנים, מדויקים ומלאים. אם ברצונכם לקבל גישה, לתקן או למחוק את הנתונים שלכם הנמצאים בידינו, אנא צרו קשר עםELIN BIANCO .

5. אבטחה \ סודיות

אנו מתחייבים לנקוט בכל הצעדים האפשריים כדי למנוע גישה לנתונים שלכם בידי צד ג’ מלבד גופים הפועלים בשביל או בשם ELIN BIANCO שהסכימו לטפל בנתונים שלכם באופן סודי ומאובטח. גישה לנתונים מוגבלת רק לעובדים הנדרשים להיות במגע איתם, ואשר הוכשרו לעמוד בסטנדרטים קפדניים של סודיות בעת טיפול בנתונים שלכם.

על מנת להבטיח שהנתונים ש-ELIN BIANCO אוספת באופן מקוון שמורים ומאובטחים, אנו משתמשים ברשתות מידע המוגנות, בין היתר, על ידי חומות אש ומערכת אבטחת סיסמאות העומדות בסטנדרטים המקובלים בתעשייה. למרות הניסיונות שלנו ליצור אתרי אינטרנט מאובטחים ואמינים בשביל הגולשים שלנו, יש לקחת בחשבון שבאופן כללי האינטרנט נחשב למקום שאינו מאובטח באופן מוחלט, ולפיכך ELIN BIANCO אינה יכולה להתחייב לשמירה על הסודיות של הנתונים שאתם מספקים לנו או חומרים המועברים דרך אתרי האינטרנט שלנו או בדואר אלקטרוני. לפיכך, אין אנו אחראיים לאבטחת הנתונים שלכם בעת העברת הנתונים אלינו דרך האינטרנט.

6. העברת נתונים לחו”ל

ELIN BIANCO רשאית להעביר את הנתונים שלכם לאחד ממאגרי הנתונים שלה או לשותפים שלה, אשר הסכימו לשמור על סודיות ואבטחת הנתונים שלכם, מחוץ למדינה בה אתם מתגוררים. אם רמת ההגנה על הפרטיות במדינה אינה עומדת בדרישות הבינלאומיות, אנו נוודא שהעברת הנתונים למאגרי הנתונים שלנו במדינה זו יאובטחו באותה מידה ושהעברת הנתונים לגופים צד ג’ במדינות שכאלה לא יתבצעו. בכך שסיפקתם לנו את הנתונים שלכם, אתם מסכימים במפורש להעברה אפשרית למדינות אחרות במסגרת קבוצת ELIN BIANCO ו\או השותפים שלה ובהתאם לזאת להעברת נתונים למדינות אחרות.

8. מידע אנונימי \ טכנולוגיית “קוקיז”

רוב המידע שאנו אוספים באתרי האינטרנט שלנו הנו מידע אנונימי. כשאתם מבקרים באתרים שלנו, אנחנו לא אוספים נתונים אישיים אלא אם כן אתם בוחרים באופן ספציפי ומודע לספק לנו אותםELIN BIANCO מעבדת מידע אנונימי על מנת לשפר את התוכן באתרים שלנו, להתאים אותם לגולשים שלנו וללמוד יותר עליהם ועל השימוש שלהם באתרים שלנו. לפיכךELIN BIANCO , עשויה להשתמש בטכנולוגית מעקב (קוקיז) על מנת לאסוף מידע אנונימי, כדוגמת סוגי דפדפנים, מערכות והפעלה וזמן הגישה לאתרים. על פי הגדרה לא ניתן להשתמש ב-“קוקיז” כדי לגלות את זהותו של המשתמש. “קוקיז” הן חבילות קטנות של מידע הנשלחות לדפדפנים שלכם ונשמרות על הכונן הקשיח במחשב האישי שלכם.

9. ספאם

ELIN BIANCO אינה שולחת “ספאם”. ההגדרה של ספאם היא שליחה של דואר אלקטרוני בלתי רצוי, לרוב בעל תוכן מסחרי, בכמויות גדולות ובאופן חוזר ונשנה לאנשים אשר איתם לא היה לשולח שום קשר בעבר או כאלה שביקשו לא לקבל פניות שכאלה בעבר. להיפך, כשאנו מאמינים שאחד מהמוצרים שלנו יעניין אתכם, אנו נודיע לכם בדואר אלקטרוני וניתן לכם את האפשרות לבחור להפסיק שירות שכזה.

10. נתונים וילדים

על מנת לכבד את פרטיותם של ילדים ולעמוד בחוקים שנועדו להגן על ילדים, ילדים מתחת לגיל 18 לא נדרשים לספק שום נתונים. ELIN BIANCO לא תאסוף, תשתמש או תחשוף במודע נתונים של קטינים מתחת לגיל 18, מבלי לקבל הסכמה מראש מהאדם האחראי עליהם (הורה, אפוטרופוס חוקי). האתרים שלנו מיועדים לקהל הרחב ואינם מיועדים לאיסוף נתונים מילדים מתחת לגיל 18. אנו מבקשים שהורים שיפקחו על הפעילות של ילדיהם ברשת.

11. קישורים לאתרים אחרים

כשירות לגולשים שלנו, האתרים שלנו עשויים להכיל קישורים לאתרים אחרים שאינם מופעלים או נשלטים על ידי ELIN BIANCO. לפיכך, ELIN BIANCO אינה אחראית לתוכן של אתרים שכאלה או למדיניות הפרטיות של צדדים אחרים. שימו לב שמדיניות הפרטיות של אתרים אלה עשויה להיות שונה משלנו. אנו מפצירים בכם לעיין במדיניות הפרטיות שלהם לפני שאתם מספקים להם מידע אישי.

12. יצירת קשר עם ELIN BIANCO

אם יש לכם שאלות או טענות בנוגע ליישום המדיניות שלנו, או אם ברצונכם להמליץ או להעיר כדי לשפר את המדיניות, אנא צרו קשר עם ELIN BIANCO בכתובות הבאות: ת.ד 35075 ת”א 6135001. אנו יכולים להבטיח לכם שאנחנו עושים את מרב המאמצים כדי לשפר את אבטחת הנתונים שאתם מספקים לנו.

אנו מזמינים אתכם גם לקרוא בקפידה את “תנאי השימוש” שלנו לקבלת עוד מידע על השימוש באתרים שלנו.