• מבצע! בושם-חדש-לשיער

  בושם לשיער - Limited Edition

  בושם לשיער הראשון מסוגו בעולם שפותח על ידי Elin Bianco עכשיו בניחוח חדש! מהדורה מוגבלת. הבושם לשיער מתאים לכל סוגי השיער ואינו מכביד על השיער. הבושם לשיער מבוסס על נוסחה ייחודית ללא אלכוהול שלא מייבשת את השיער. נוסחה חדשנית זו שהשתמשנו בה לראשונה בבושם לשיער, יוצרת שכבת מגן ומעניקה לו ניחוח נעים ומונעת מריחות לא נעימים לחדור אליו. לבושם לשיער של Elin Bianco יש ניחוח נשי, סקסי ומושך.

 • מבצע! בושם-לשיער-ללא אלכוהול
  בושם לשיער ללא אלכוהול

  בושם לשיער ייחודי של Elin Bianco מתאים לכל סוגי השיער. יצרנו נוסחה ייחודית ללא אלכוהול, שלא מייבשת את השיער ולא מכבידה עליו. נוסחה חדשנית זו שהשתמשנו בה לראשונה בבושם לשיער, יוצרת שכבת מגן, אשר לא רק מזינה את שערך, אלא אף מעניקה לו ניחוח שיכול להישאר בו במשך כמה ימים ולמנוע מריחות אחרים לחדור אליו. לבושם לשיער של Elin Bianco יש ניחוח נשי, סקסי ומושך. זהו הבושם לשיער ללא אלכוהול הראשון והיחיד בשוק שגם מעניק לשיערך שכבת מגן וגם מזין אותו.

 • מבצע! מסכה לשיער
  מהדורה מוגבלת ומיוחדת למקצועניות שבינינו! מארז מוצרי השיער המקצועי, הוא הבחירה המושלמת והכדאית ביותר של מארז מוצרי שיער. זוהי הזדמנות חד פעמית לרכוש מארז הכולל את מיטב מוצרי השיער של אלין בכמות כפולה!. המארז מגיע ארוז בתיק סאטן יוקרתי ומפנק ומאפשר לך להעניק אותו כשי לאם, אחות, חברה קרובה או פשוט לעצמך.

 • מבצע! סט-טיפולי-משלם
  מהדורה מוגבלת. הסט הטיפולי של אלין, הוא הצירוף המושלם של מיטב מוצרי החברה שנבחרו עבורך בקפידה. שימוש יום-יומי בכל המוצרים שבסט, יסייע לך להחזיר את השיער שלך אחורה בזמן, יחזיר לו את הברק האבוד ויתקן את הקצוות המפוצלים ונזקי השמש היוקדת. המוצרים במארז, מועשרים ביותר מ-6 שמנים טבעיים, תמציות קוקוס וקרטין טהור. המוצרים מתאימים לכל סוגי השיער ובעיקר לשיער שעבר צביעות רבות וטיפולים כימיים שונים, כגון: החלקות, טיפולי קרטין והבהרות. המארז מכיל את כל מה שאת צריכה כדי להעניק לשיער שלך חווית טיפול בלתי נשכחת. הסט הטיפולי של אלין, מגיע בתיק קוסמטיקה יוקרתי ולכן, מושלם כמתנה לאם, אחות, חברה או אפילו מתנה לשיער שלך- הוא ראוי לזה.

 • מבצע! מארז-מוצרי-שיער-בלאק-אנד-וויט
  מהדורה מוגבלת. עד גמר המלאי. מארז בלאק & ווייט, הוא הצירוף המושלם של מיטב מוצרי החברה שנבחרו עבורך בקפידה. שימוש יום-יומי בכל המוצרים שבסט, יסייע לך להחזיר את השיער שלך אחורה בזמן, יחזיר לו את הברק האבוד ויתקן את הקצוות המפוצלים ונזקי השמש היוקדת. המוצרים במארז, מועשרים ביותר מ-6 שמנים טבעיים, תמציות קוקוס וקרטין טהור. המוצרים מתאימים לכל סוגי השיער ובעיקר לשיער שעבר צביעות רבות וטיפולים כימיים שונים, כגון: החלקות, טיפולי קרטין והבהרות. המארז מכיל את כל מה שאת צריכה כדי להעניק לשיער שלך חווית טיפול בלתי נשכחת. מארז בלאק & ווייט של אלין, מגיע בתיק קוסמטיקה יוקרתי ולכן, מושלם כמתנה לאם, אחות, חברה או אפילו מתנה לשיער שלך- הוא ראוי לזה.

 • מבצע! מארז-מוצרי-טיפוח-ופינוק-לשיער
  מהדורה מוגבלת! מארז מוצרי השיער לחגים, הוא הבחירה המושלמת והכדאית ביותר של מארז מוצרי טיפוח לשיער. זוהי הזדמנות חד פעמית לרכוש מארז חג הכולל את מיטב מוצרי השיער של החברה. הפעם מחכה לך גם הפתעה נוספת, הבושם לשיער המוכר והאהוב במהדורה חגיגית בניחוח חדש. השקה בלעדית רק לרוכשות מארז החגים. מארז החגים מגיע ארוז בתיק סאטן יוקרתי בצירוף מגבת ומאפשר לך להעניק אותו כשי לחג לאם, אחות, חברה קרובה  או פשוט לעצמך.

 • מבצע! מסכה-טיפולית-לשיער
  מסכה לשיער 

  המסכה העשירה לשיער של Elin Bianco מכילה שמן זרעי דקלים אורגני. המסיכה הטיפולית לשיער מתקנת שיער פגום, מעניקה לשיער חיוניות, רכות וברק ושומרת על האיזון של החומרים המזינים והלחות. זרעי הדקלים שהוספנו למסכה לשיער עשירים בוויטמינים E, A ו-F ומחזירים את הבריאות ואת הברק לשיער. המסכה מועשרת גם בסיליקון טבעי, תמציות קוקוס, שמן פשתן, שמן אובליפיחה, כמו גם בריכוזים גבוהים של קראטין טבעי, מינראלים וחלבונים.

 • מבצע! מרכך-טיפולי-לשיער
  מרכך טיפולי לשיער

  מרכך השיער הטיפולי של Elin Bianco עשיר בשמן זרעי דקלים אורגני. המרכך לשיער מתאים לכל סוגי השיער ובעיקר לשיער יבש, פגום וניזוק מפגעי האקלים. אפשר להשתמש במרכך הטיפולי כל יום. המרכך שלנו מזין, מעניק לחות וברק, מחליק את השיער וגורם לו להיות קל יותר לעיצוב ומלא ברק.

 • מבצע! סרום-טיפולי-לשיער

  סרום טיפולי לשיער של Elin Bianco עשיר בשמן זרעי דקלים אורגני ומתאים לכל סוגי השיער. הסרום הטיפולי לשיער אוטם ומתקן קצוות מפוצלים, מחזיר לשיער את מרקמו הטבעי ומשקם את מבנה השיער. הסרום לשיער מעניק לשיער חיוניות ורכות ושומר על האיזון של החומרים המזינים והלחות. הסרום לשיער אף עשיר בסיליקון טבעי, תמציות קוקוס, שמן פשתן ושמן אובליפיחה לשיער.

 • מבצע! קרם-לחות-טיפולי-לשיער
  קרם לחות טיפולי לשיער

  קרם הלחות הטיפולי לשיער של אלין ביאנקו הוא קרם קל משקל המזין את שורש השערה ומסייע להפחתת החשמל הסטטי. הקרם מועשר בשמן ארגן, קרטין טבעי וויטמינים, יעניק לשיער בכל מצב מראה חלק ומשיי, ברק וזוהר. התכונני להרגיש שלמות כבר לאחר השימוש הראשון.

 • Out of stock
  שמפו-טיפולי-לשיער
  שמפו טיפולי ללא מלחים

  השמפו הטיפולי לשיער של Elin Bianco עשיר בשמן זרעי דקלים אורגני. השמפו הטיפולי אינו מכיל מלח, סולפט ופרבן ולכן מתאים לכל סוגי השיער ובמיוחד לשיער יבש. השמפו הטיפולי מתאים לשימוש יום-יומי. השמפו לשיער שלנו מנקה, מזין ומרכך את שיערך וגורם לו להיות קל יותר לעיצוב ומלא ברק. השמפו אף מתקן שיער פגום, אוטם קצוות מפוצלים, מסיר שאריות ומוסיף שכבת מגן כפולה כנגד נזקים עתידיים. השמפו העשיר של אלין ביאנקו מעניק לשיער חיוניות ועמידות ושומר על האיזון של החומרים המזינים והלחות של שיערך.

 • מבצע! שמפו-טיפולי-לשיער
  שמפו טיפולי ללא מלחים

  השמפו הטיפולי לשיער של Elin Bianco עשיר בשמן זרעי דקלים אורגני. השמפו הטיפולי אינו מכיל מלח, סולפט ופרבן ולכן מתאים לכל סוגי השיער ובמיוחד לשיער יבש. השמפו הטיפולי מתאים לשימוש יום-יומי. השמפו לשיער שלנו מנקה, מזין ומרכך את שיערך וגורם לו להיות קל יותר לעיצוב ומלא ברק. השמפו אף מתקן שיער פגום, אוטם קצוות מפוצלים, מסיר שאריות ומוסיף שכבת מגן כפולה כנגד נזקים עתידיים. השמפו העשיר של אלין ביאנקו מעניק לשיער חיוניות ועמידות ושומר על האיזון של החומרים המזינים והלחות של שיערך.