בית/מוצרי טיפוח לשיער – טיפים ומאמרים
מוצרי טיפוח לשיער – טיפים ומאמרים 2019-08-22T12:52:11+00:00

מוצרי טיפוח לשיער – כיצד תפיקי מהם את המיטב?

רבות מאיתנו רוכשות מוצרי טיפוח לשיער ומוציאות על כך מאות ואף אלפי שקלים בכל חודש.

בין אם את רוכשת מוצרי שיער במספרה, סופרמרקט, בית מרקחת או אינטרנט, רצוי שתשימי לב לכמה טיפים והמלצות.

חשוב לזכור שמוצרי שיער איכותיים לא ניתן לרכוש בכל מקום. 

מוצרי-טיפוח-שיער-טיפים

מוצרי טיפוח לשיער

סדר שימוש מומלץ במוצרי שיער

אז מה יש לך בתיק הפעם ? מסכה לשיער ? סרום לשיער ? שמפו ללא מלחים ? או אולי אפילו בושם לשיער?

את בטח שואלת מהן הוראות השימוש לכמה מוצרי שיער שרכשת יחד כסט או בנפרד.

ההמלצה שלנו לקבלת התוצאה המיטבית היא כדלקמן:

  1. שמפו ללא מלחים – לפני שתתחילי את השימוש במוצרי שיער אינטנסיביים יותר כדוגמת מסכה טיפולית לשיער או סרום טיפולי, רצוי שקודם תנקי את השיער מפגעי הזמן. ולכן, ההמלצה שלנו היא להתחיל בחפיפה סטנדרטית אחת ליום-יומיים, תלוי בסוג השיער ובמידת הנזק והיובש של השיער.
  2. מסכה לשיער או מרכך טיפולי לשיער – ניחשת נכון. אחרי חפיפה אינטנסיבית ונעימה, הגיע הזמן למסכת לחות מפנקת ונעימה, או מרכך טיפולי לבעלות שיער דק במיוחד. כדאי למרוח כמות נכבדה של מסכה לשיער ולהשאיר לפחות ל-5 דקות עד לשטיפת המסכה.
  3. סרום טיפולי לשיער – מומלץ כעת להשתמש בסרום לשיער על מנת לתקן קצוות מפוצלים, להוסיף ברק לשיער ולהעניק לו מראה חלק ונעים. סרום לשיער ניתן למרוח על שיער לח (לפני הפן) או על שיער יבש לאחר הפן. אנחנו ממליצים על מריחת הסרום מהקצוות ולכיוון הקרקפת. מומלץ גם כן להשתמש בסרום לשיער המכיל שמנים טבעיים ותמציות צמחים שיזינו את השיער שלך לאורך זמן.
  4. בושם לשיער / קרם לחות לשיער / מוצר סטיילינג לשיער – הגענו לשלב האחרון בשגרת הטיפוח המומלצת עם מוצרי השיער שלך. כאן השאלה היא האם את מתארגנת לעבודה, לאירוע, מסיבה או האם את בכלל בדרך לישון. אנחנו שואלים את השאלה הזו כי זה עשוי להשפיע על מוצר השיער המומלץ עבורך בשלב הזה.בכל אופן, נזכיר כי ניתן לדלג על שלב 3 ולהשתמש בבושם לשיער גם כתחליף לסרום לשיער. כמו כן, ניתן להשתמש בקרם לחות לשיער לא רק בשלב זה, אלא במהלך היום מתי שתחפצי לפני החפיפה או לאחריה, פשוט מתי שמרגיש לך שהשיער שלך זקוק ללחות. מוצרי סטיילינג לשיער הן עניין נחוץ אם את בדרך לאירוע חשוב או מסיבה ואת צריכה לפסל ולעצב את השיער שלך ולהתאים אותו לשיא האופנה. מוצרי שיער הם מצרך חשוב שיכול לעשות פלאים אם יודעים להשתמש בו בצורה הנכונה. אז תזכרי, בפעם הבאה שאת מתלבטת באיזה מוצר שיער להשתמש קודם, קראי את סדר השימוש המומלץ במוצרי השיער שלנו